nanobiz

Sensobiz Gizlilik Sözleşmesi ve Site Kullanım Kuralları

Sensobiz web sitesi Nanobiz NanoBiyoTeknolojik Sistemler Eğitim Bilişim Danışmanlık ArGe San. Tic. Ltd. Şti. (bu metinde “Nanobiz Şti.” olarak kullanılacaktır) denetimi altında işletilmektedir. Sitede yer alan tüm içeriğin fikri mülkiyeti Nanobiz Şti.’ne aittir. Sitede yer alan bilgiler başkaları tarafından hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yeniden yayımlanamaz, indirilemez, sunulamaz, gönderilemez ve aktarılamaz. Sitede kullanılan Nanobiz ve Sensobiz logoları ve ürünlere ait logo ve amblemler ticari marka koruması altındadır.

Nanobiz Şti., bu web sitesini ziyaretiniz sırasında sizden alınan kişisel bilgilerinizi korumayı taahhüt eder. Bilgiler hiçbir şekilde başka kurum ve kişilere satılmayacak, kiralanmayacak ya da verilmeyecektir.

www.sensobiz.com adresinden erişime açık olan Sensobiz web sitesini ziyaret eden kullanıcılar burada belirtilen kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır. Kullanıcı olarak bu kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız, bu linki tıklayarak siteden ayrılabilirsiniz. Nanobiz Şti., önceden bildiride bulunmaksızın bu sitede yer alan hizmetlerde, ürünlerde ya da uygulamalarda iyileştirme ya da değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kullanıcı olarak Sensobiz sitesini kullanmanız, kullandığınız sırada yürürlükte olan gizlilik politikamızı ve site kullanım kurallarımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Sensobiz web sitesi, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uyumlu şekilde oluşturulmuştur ve Türkiye’de host edilmektedir. Sensobiz web sitesine yapılan ziyaretlerde Türkiye Cumhuriyeti yasaları geçerlidir. Nanobiz Şti. hiçbir durumda Sensobiz ürünü/hizmeti ile toplanan ve web sitesi üzerinden sunulan bilgilerin kullanımından veya onlara güvenilmesinden kaynaklanan, her türlü doğrudan, özel, tesadüfi, cezai müeyyide gerektiren, dolaylı olarak ya da bu eylemlerin sonucundan kaynaklanan zararlar ve hasarlar, ya da kar veya gelir kayıpları nedeniyle herhangi bir kişiye veya kuruma karşı sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz.

Ayrıca Sensobiz sitesinden linkler vasıtasıyla yönlendirilen üçüncü taraf sitelerdeki içerik nedeniyle doğabilecek herhangi bir sorun ve zarardan dolayı Nanobiz Şti. kesinlikle sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz.